Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında

Beberotti firması tekstil,inşaat,makine,gıda ve farklı sektörlerdeki yatırımlarıyla ülke ekonomisine ciddi katkısı bulunan, ticaret ve üretim tecrübesi 50 yıla dayanan YARAN ailesinin 3.nesil fertlerinden Yasin YARAN tarafından 2014 yılında Bursa Türkiye’de kurulmuştur. Firmamızın kuruluş vizyonu, bebeklerimize sevgiyle dokunacak yumuşak,nefes alır,sağlıklı ve hijyenik,%100 doğal pamuk iplikten dokunan ve tasarımları ile ilk görüşte farklılığını gösteren müslin kumaşların üretimini yapmak ve annelerin hayatını kolaylaştıran farklı konfeksiyon ürünlerini üretmektir.

Prensip olarak öncelikle kalite ve sağlıklı ürün imalatına önem veren firmamız ürettiği doğal pamuk müslin kumaşların baskı ve boya işlemlerini OEKO-TEX ve OCS(Organic Content Standart) standatlarına uygun üretim yaparak Avrupa ve dünyanın farklı ülkelerine ihraç etmektedir. Firmamız yaptığı ihracatlarla ürünlerinin kalitesini ispatlamıştır. Tecrübe ve becerilerini müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli ve nitelikli ürünler üretmek için kullanan firmamız,ürettiği ürünlerle birçok ülkede annelerin ürün seçimlerinde tercihi haline gelmiştir. Hedefimiz Beberotti müslin ürünlerin kalitesini ve ayrıcalığını dünyadaki tüm bebeklere yaşatmak ve hissettirmektir.

Ürünlerimiz Hakkında

Müslin kumaş, dünyanın en eski dokuma teknikleriyle üretilen, zamanın ve medeniyetlerin test ettiği saf, yumuşak, dayanıklı, nefes alır nazik ve kullanışlı olma özellikleriyle bebek ürünlerinde annelerin hayatını kolaylaştıran %100 doğal pamuktan üretilen en eski ve en mükemmel dokumadır. İlk kez Mısırlılar tarafından bebekleri kundaklamak için kullanılmıştır.

Müslin ürünler başlıca battaniye, kundak, gölgelik, emzirme örtüsü, puset örtüsü, omuz bezi, alt değiştirme bezi, rüzgarlık, yemek önlüğü, deniz havuz sonrası panço giysi, ve bebek giysisi olarak kullanılabilmektedir

Beberotti müslin ürünler Rusya, Hırvatistan, Kazakistan, Birleşik Krallık, Almanya, İspanya, Umman, Birleşik Arap Emirlikleri, İtalya, Azerbaycan, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Hollanda, Portekiz’e ihraç edilmektedir.

Türkiye’de ise Özdilek Avm’ler, B&G Store Mağazaları, ülkenin bircok noktasındaki perakende bebek ürünleri satan cadde mağazaları ve internet satıcıları tarafından Beberotti müslin ürünlerin perakende satışı gerçekleştirilmektedir.

SERTİFİKALARIMIZ

csm_STANDARD_100_7be281e141
ocs

REFERANS MÜŞTERİLERİMİZ

özdilek
Etsy_logo.svg
amazon
bg

BASINDA BİZ

foto1-2
WhatsApp Image 2021-09-23 at 11.25.57
foto1-1
Dünya gazetesi ihracat liderleri 2022_page-0001
Firmamızın katıldığı etkinlik ve fuarlardan görüntüler